Hakkımızda

KANATBOYA

1986’DAN BERİ...

Boya sektöründe 1986 yılından beri faaliyet gösteren KANAT BOYA, geçen yıllar ile birlikte koruyucu kaplamalar ve genel sanayi boyaları üretimi konusunda uzmanlaşma yolunu tercih etmiştir. Üretim kapasite ve kalitesini arttırmak amacıyla yatırımlarına aralıksız devam eden KANAT BOYA, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 30.000 m2’lik alan üzerine kurduğu fabrikasında üretimini sürdürmektedir. 2014 yılı itibariyle Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçen tesisi; enerji hatlarının kesiştiği özel bir coğrafyada yer almasının avantajları ile teknoloji, teknik servis, lojistik imkanlarını bir bütün olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kuruluşundan bugüne çalışmalarını sürdürülebilir bir gelecek, yenilikçilik, yaratıcılık ve çözüm ortağı kavramlarından güç alarak yürüten KANAT BOYA;

  • Araştırma geliştirme faaliyetlerine verilen değerin başarıyı getireceği bilinci ile hareket ederek teknolojinin gerektirdiği geniş olanaklara sahip Ar-Ge laboratuvarlarında kendi teknolojisini üretir.
  • Ar-Ge faaliyetlerini, üretim sürecini ve diğer tüm aktivitelerini uluslararası standartlara uygun olarak sürdürür.
  • Ürün tasarımında çevre ve sağlık kavramlarını belirleyici kriter olarak kabul eder; atmosfere solvent salınımını azaltarak düşük VOC değerine sahip, yüksek katılı, solventsiz ve su bazlı doğa dostu ürünler geliştirir.
  • Üretim prosesinin her aşamasında, doğal kaynakların kullanımını ve atıkları azaltmak amacıyla çalışmalar yürütür.
  • Özel ürün seçeneklerini, proje ekibinin bilgi ve deneyimi ile müşterileri için dayanım ömrü/fayda/bakım süresi optimizasyonunu sağlayacak boya sistemlerine dönüştürür.
  • Çözüm ortağı yaklaşımı ile işe ve şarta göre uygulama şartnameleri hazırlar, deneyimli ve sertifikalı teknik servis personeli ile çalışmalara yön verir.

KORUYUCU KAPLAMALAR ve GENEL SANAYİ BOYALARI konusunda bulunduğu bölgenin uzman boya üreticisi olan KANAT BOYA, geleceği ve yatırımlarınızı korumaya devam edecektir.